Odkurzacze automatyczne zalicza się do najbardziej skuteczniejszych i efektownych odkurzaczy automatycznych. Roboty takie, oczyszczają basen w sposób ekonomiczny, skuteczny i nie wymagający naszego wysiłku. Do takich odkurzaczy zaliczymy roboty automatyczne z rodziny Dolphin Supreme.

Robot z rodziny Supreme działa samodzielnie i niezależnie, nie trzeba go podłączać do gniazda odkurzacza czy skimmera. Odkurzacz posiada tą cechę, że dzięki niemu nie zanieczyszczamy filtra basenowego oraz nie zużywamy wody. Co za tym idzie? Zmniejszone wydatki na prąd czy wodę. Odkurzacze automatyczne Dolphin Supreme są robotami bezpiecznymi o napięciu 30V z zasilacza znajdującego się na lądzie. Roboty automatyczne poruszają się samodzielnie po dnie basenu oraz ścianach, dobierając samodzielnie program czyszczenia zależny od wielkości i kształtu basenu. Odkurzacz oczyszczając basen wsysa brud, pyłki osadzające się w basenie a następnie gromadzi je w specjalnym worku czy filtrze. Odkurzacz wyposażony jest w specjalne szczotki, dzięki którym ściany, dno oraz narożniki basenu są skutecznie oczyszczone z osadów.

Posiadacze basenów prywatnych powinni jak najbardziej zainwestować w odkurzacz automatyczny. Robot nie jest duży, nie zajmuje wiele miejsca, usprawnia funkcjonowanie basenu, oczyszcza basen bez konieczności opróżniania z niego wody. Dzięki swojej dokładnej i szybkiej pracy oszczędza czas i pieniądze właściciela.

Odkurzacz Dolphin Supreme nie jest wymagający gdyż wystarczy włożyć go do wody, podłączyć do gniazda i zostawić do samodzielnej pracy. Po 2-3 godzinach basen jest idealnie oczyszczony. Jest to odkurzacz bardzo wydajny i prosty w obsłudze.